Хеловін в Дісней Сі

48
морський-дісней-японія-джепентревел

Дісней Сі(東京ディズニーシー, Tokyo DisneySea ) є складовою частиною відпочинкового комплексу Дісней, який розташований поблизу столиці Японії міста Токіо.

Відчуття казки починається ще до входу, коли до території під’їжджає відомий поїзд Дісней.

дісней-сі-мандрівки-японією-діснеївський-поїзд

Вздовж дороги до відпочинкового комплексу можна побачити ряд сучасних вітряків. Взагалі, не зважаючи на досить складне обслуговування, Японія використовує альтернативні види електроенергії та славиться не тільки рядами промислових вітряних електростанцій, які можна часто побачити на відкритій місцевості, а й найбільшим у світі плавучим вітрогенератором на узбережжі міста Фукушіма, північніше Токіо.

морський-дісней-японія-дорога-вітряк

Як зрозуміло з назви, парк спеціалізується на морській тематиці, захоплюючих водних шоу, пропонуються прогулянки на пароплавах та гондолах, водні каруселі, огляд піратських кораблів та інші розваги. На території комплексу є багато різноманітних локацій, атракціонів та стилізованих кварталів з міст різних частин світу.

морський-дісней-японія-фонтан-земля

Дісней Сі поділений на сім тематичних областей: Середземноморська Гавань , Американська берегова лінія, Загублена Дельта Річки, Порт Діскавері, Лагуна Русалки, Арабське Узбережжя і Таємничий Острів.

В черзі до каси люди різного віку, велику категорію складає молодь, одягнені у різноманітні костюми героїв діснеївських мультиків. Персонал розважального комплексу також одягнені у тематичні костюми.

дісней-сі-мандрівки-ліхтар-хелоуін-японією

Дісней Сі заздалегідь прикрасили з нагоди запозиченого західного свята Хеловіну в кінці жовтня, святкування якого широко розповсюджене в Японії.
disney0001-manfrivky-yaponiyeyu

З входу відкривається локація Середземноморська Гавань з видом на водойму, над якою височіє вулкан.
дісней-сі-мандрівки-японією

На воді відбувається тематична вистава в певні години за розкладом. Багато відвідувачів заздалегідь займають зручні місця і очікують по декілька годин, бо приїхали виключно заради казкового дійства. Особливо красиві нічні лазерні шоу з феєрверками.

дісней-сі-мандрівки-японією-іистава-хеловін

Актори, переодягнені в костюми Мікі Мауса, піратів, скелетів та інших мультиплікаційних героїв показували музичне шоу на воді, танцювали серед відвідувачів та йшли урочистою ходою дорогами казкового містечка.

дісней-сі-мандрівки-японією-актори

морський-дісней-японія-джепентревел

Відвідувачі можуть здійснити десятихвилинну мандрівку від Середземноморської Гавані до порту Загублена Дельта Річки на транзитному Дісней Сі пароплаві, насолоджуючись красивими пейзажами. Також в цій локації можна покататися в традиційній гондолі каналом затишної стилізованої під Венецію вулички.

Для допитливих дослідників та любителів пригод в Середземноморській Гавані є численні виставки з спроектованим зоряним небом, астрологічними інструментами, глобусами, картами та презентаціями.

У морському порті можна відвідати кам’яні вежі з спеціалізованими виставками, піратський корабель з облаштованими каютами, поспілкуватися з Джеком Горобцем англійською мовою, випробувати літальну машину, зроблену за кресленнями Леонардо да Вінчі а для найменших є чудовий дитячий майданчик.

морський-дісней-японія-літаюча-корабель

морський-дісней-японія-літаюча-машина-да-вінчі

морський-дісней-японія-літаюча-щогла

дісней-сі-мандрівки-японією-порт

дісней-сі-мандрівки-японією-порт-деревяний-корабель

дісней-сі-мандрівки-японією-порт-дитячий-майданчик

дісней-сі-мандрівки-японією-порт-пірати

Американська берегова лінія містить у собі атракціон Вежа Страху, який найкраще відвідувати, коли вже стемніло.

морський-дісней-японія-будинок-атракціон-джепентревел

Для менших відвідувачів є Підводна Обсерваторія з великим екраном, через який можна поспілкуватися з мультяшною підводною черепахою. Окремий павільйон облаштований для фанатів Історії Іграшок.

Також локацією Американська Берегова Лінія курсують великі автомобілі в ретро-стилі.

дісней-сі-мандрівки-японією-ретро-автомобіль

На території Дісней Сі діє внутрішній двовагонний електропоїзд, з вікна якого відкриваються чудові казкові краєвиди. Поїзд курсує до пристані для яхт Порт Діскавері – стилізованого вигаданого американського містечка в гавані часів початку ХХ ст.

дісней-сі-мандрівки-японією-європа

Тут є атракціон, в якому тримісні круглі човни обертаються у вируючій воді навколо своєї осі та по прокладеній траєкторії.

дісней-сі-мандрівки-японією-водні-атракціони

Загублена Дельта Річки пропонує поринути у світ пригод Індіана Джонс та відвідати екстремальний атракціон Храм Кришталевого Черепа, який не рекомендується дітям, вагітним та людям з високим кров’яним тиском та нервовими розладами.

морський-дісней-японія-піраміда-ацтеків

Поруч в цій локації також є американські гірки посеред стилізованих древніх руїн та станція транзитного Дісней Сі пароплава.

дісней-сі-мандрівки-японією-річкова-екскурсія

Локація Арабське Узбережжя з архітектурою Сходу завжди переповнена, до входу в їхні атракціони тягнеться довжелезна черга, навіть у будній день. Тут можна покататися на Караван Каруселях та атракціоні Килими Жасмін, проплисти човном у Сіндбадовому будиночку під супровід оригінальної диснеївської музики та відвідати театр Магічної Лампи з 3Д-ефектами.

дісней-сі-мандрівки-японією-черга-до-східних-атракціонів

Світ диснеївської Русалочки можна дослідити у локації Лагуна Русалки з різноманітними спеціалізованими атракціонами для різних вікових категорій.

дісней-сі-мандрівки-японією-мультик-русалочка

Неймовірна атмосфера пригод за мотивами Жуля Верна створена в тематичній області Таємничий Острів і саме ця локація мені сподобалася найбільше. Детально відтворений фантастичний світ книг «Двадцять тисяч льє під водою» та «Подорож до центру землі» дозволяє відчути себе героєм романів засновника наукової фантастики.

дісней-сі-мандрівки-японією-20-тисяч-льє-під-водою

У спекотній день особливо приємно перетнути площу з несподіваними фонтанами.

дісней-сі-мандрівки-японією-фонтан-несподіванка

На території розважального комплексу є готелі, парковка, різноманітні заклади харчування, в тому числі і з європейською кухнею, та з незмінно ідеальним японським сервісом. Також продають морозиво, традиційні японські перекуси та сувеніри.

морський-дісней-японія-магазин

Для відвідування Дісней Сі найкраще виділити цілий день, щоб якомога більше встигнути відвідати казкових місць з улюблених мультиків.

Ліля Тяжка для Мандрівки Японією