Оглядові майданчики Токійської телевежі

47
токіо-радіовишка-мандрівки-японією

Токійська вежа (Tokyo Tower, 東京タワー, とうきょうタワー, Tōkyō tawā) – символ столиці Японії та вірна ознака, що події в аніме або манзі відбуватимуться саме в цьому місті.

Біло-помаранчева 333-метрова стійка до землетрусів металева конструкція вища за парижську Ейфелову Вежу та входить до Всесвітньої Федерації Висотних башт. Побудована у 1958 в особливому районі Мінато, Токіо, Японія. В туристичному буклеті зазначено, що саме цього року Бразилія вперше виграла Чемпіонат світу з футболу та був винайдений рамен швидкого приготування.

Це діюча теле- та радіокомунікаційна вежа, яка одночасно відкрита для відвідування туристами: тут обладнані два оглядові майданчики з можливістю огляду місцевості на 360 градусів, музеї, виставкові зали, галереї, сувенірні магазини, ресторан, атмосферні кафе та навіть найвище розташований синтоїстський храм.

токійська-вежа-буклет

Токійську вежу вже відвідали близько трьох мільйонів туристів. Також вона входить в екскурсійний пакет найпопулярніших місць для відвідування, такий собі “маст сі” в столиці Японії.

очікування-екскурсійного-автобуса-мандрівки-японією

В залі очікування автобуса однієї з популярних місцевих турфірм

Ми скористалися комфортабельним екскурсійним автобусом з бездоганним японським сервісом та гідом, яка прекрасно володіла англійською.

екскурсійний-автобус-токіо

Дорогою ми слухали історичну  довідку та фіксували наближення до місця призначення.

вид-на-токійську-вежу-мандрівки-японією

біля-токійської-вежі-мандрівки-японією

Біля Токійської вежі нам детально пояснили, що ми робитимемо, коли повертатися та показали на схемі, куди рухатиметься група.

схема-токіської-вежі-в-екскурсійному-автобусі-мандрівки-японією

Нас автобус привіз прямо до входу. Група складалася з англомовних туристів з різних країн. Гід була дуже приємно здивована, що ми з України, сказала, що це рідкість в такого типу екскурсіях.

біля-токійської-телевізійної-вежі-мандрівки-японією

До оглядових майданчиків вежі можна дістатися сходами або ліфтом. Всюди туристів супроводжує привітний персонал в однаковій сірій формі.

персонал-токійської-вежі

Перший оглядовий майданчик знаходиться на висоті 145 метрів. Це головна двоповерхова обсерваторія,з якої відкриваються чудові краєвиди.

вежа-токіо-оглядовий-майданчик-мандрівки-японією

з-вікна-вежі-в-токіо-мандрівки-японією

токійські-краєвиди-мандрівки-японією

токіо-японія-вид-з-висоти-токійської-вежі-japantravel.com.ua

храм-в-токіо-вид-зверху-з-токійської-вежі-мандрівки-японією

Два вікна в підлозі забезпечують огляд вниз.

токійська-вежа-оглядове-скло

Всі бажаючі можуть скористатися ось цим помічником.

робот-в-токійській-оглядовій-вежі-мандрівки-японією

До Хеловіну обладнана спеціальна інсталяція, біля якої можна зробити сувенірне фото напам’ять.

токйо-тавер-хеловін-мандрівки-японією

На другому поверсі знаходиться синтоїстський храм. Біля входу – традиційні дощечки з побажаннями: за символічну плату або навіть і безкоштовно кожен може написати своє бажання і повісити на спеціальному стелажі.

токійська-вежа-дощечки-з-бажаннями-мандрівки-японією

токіо-тауер-синтоїстський-храм-мандрівки-японією

Ліфт за окрему плату піднімає відвідувачів до малої спеціальної обсерваторії, що розташована на висоті 250 метрів.Найкраще її відвідувати вночі, коли підсвітка з синіх, червоних та зелених лед-лампочок, і підібрана музика створюють фантастичну атмосферу.

NtSjvVFC
Фото

столиця-японії-токіо-вид-з-вікна-вежі-мандрівки-японією

автобусна-стоянка-біля-токійської-вежі-мандрівки-японією

Врешті-решт ми йдемо до нашого транспорту на велику стоянку екскурсійних автобусів. Токійська вежа відкрита для відвідування щодня з дев’ятої ранку до дев’ятої вечора, окремі сектори працюють дещо довше або коротше, залежно від зазначених умов та обставин – в будь-якому випадку про закриття повідомляють заздалегідь.

До вежі зручно дістатися, вона знаходиться поблизу основних станцій громадського транспорту, діє велика парковка.

Саме у центрі столиці Японії поруч з Токійською вежею 23 листопада 2014 року відбулося вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр.

Прекрасні краєвиди Токіо з висоти пташиного польоту та навіть вид на гордість Японії гору Фуджі у ясну погоду не залишать нікого байдужими.  Рекомендовано відвідати, ідеальний сервіс та продумана до дрібниць організація зробить екскурсією легкою та приємною. Чудова атмосфера та нові враження гарантовано!

Ліля Тяжка для Мандрівки Японією

 Теґи: , , , ,