Оглядові майданчики Токійської телевежі

Токійська вежа (Tokyo Tower, 東京タワー, とうきょうタワー, Tōkyō tawā) – символ столиці Японії та вірна ознака, що події в аніме або манзі відбуватимуться саме в цьому місті.

Біло-помаранчева 333-метрова стійка до землетрусів металева конструкція вища за парижську Ейфелову Вежу та входить до Всесвітньої Федерації Висотних башт. Побудована у 1958 в особливому районі Мінато, Токіо, Японія. В туристичному буклеті зазначено, що саме цього року Бразилія вперше виграла Чемпіонат світу з футболу та був винайдений рамен швидкого приготування.

Це діюча теле- та радіокомунікаційна вежа, яка одночасно відкрита для відвідування туристами: тут обладнані два оглядові майданчики з можливістю огляду місцевості на 360 градусів, музеї, виставкові зали, галереї, сувенірні магазини, ресторан, атмосферні кафе та навіть найвище розташований синтоїстський храм.

Токійську вежу вже відвідали близько трьох мільйонів туристів. Також вона входить в екскурсійний пакет найпопулярніших місць для відвідування, такий собі “маст сі” в столиці Японії.

В залі очікування автобуса однієї з популярних місцевих турфірм

Ми скористалися комфортабельним екскурсійним автобусом з бездоганним японським сервісом та гідом, яка прекрасно володіла англійською.

Дорогою ми слухали історичну  довідку та фіксували наближення до місця призначення.

Біля Токійської вежі нам детально пояснили, що ми робитимемо, коли повертатися та показали на схемі, куди рухатиметься група.

Нас автобус привіз прямо до входу. Група складалася з англомовних туристів з різних країн. Гід була дуже приємно здивована, що ми з України, сказала, що це рідкість в такого типу екскурсіях.

До оглядових майданчиків вежі можна дістатися сходами або ліфтом. Всюди туристів супроводжує привітний персонал в однаковій сірій формі.

Перший оглядовий майданчик знаходиться на висоті 145 метрів. Це головна двоповерхова обсерваторія,з якої відкриваються чудові краєвиди.

Два вікна в підлозі забезпечують огляд вниз.

Всі бажаючі можуть скористатися ось цим помічником.

До Хеловіну обладнана спеціальна інсталяція, біля якої можна зробити сувенірне фото напам’ять.

На другому поверсі знаходиться синтоїстський храм. Біля входу – традиційні дощечки з побажаннями: за символічну плату або навіть і безкоштовно кожен може написати своє бажання і повісити на спеціальному стелажі.

Ліфт за окрему плату піднімає відвідувачів до малої спеціальної обсерваторії, що розташована на висоті 250 метрів.Найкраще її відвідувати вночі, коли підсвітка з синіх, червоних та зелених лед-лампочок, і підібрана музика створюють фантастичну атмосферу.


Фото

Врешті-решт ми йдемо до нашого транспорту на велику стоянку екскурсійних автобусів. Токійська вежа відкрита для відвідування щодня з дев’ятої ранку до дев’ятої вечора, окремі сектори працюють дещо довше або коротше, залежно від зазначених умов та обставин – в будь-якому випадку про закриття повідомляють заздалегідь.

До вежі зручно дістатися, вона знаходиться поблизу основних станцій громадського транспорту, діє велика парковка.

Саме у центрі столиці Японії поруч з Токійською вежею 23 листопада 2014 року відбулося вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр.

Прекрасні краєвиди Токіо з висоти пташиного польоту та навіть вид на гордість Японії гору Фуджі у ясну погоду не залишать нікого байдужими.  Рекомендовано відвідати, ідеальний сервіс та продумана до дрібниць організація зробить екскурсією легкою та приємною. Чудова атмосфера та нові враження гарантовано!

Ліля Тяжка для Мандрівки Японією

 Теґи: , , , ,
Ліцензія Creative CommonsКонтент ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Ознайомитись з деталями ліцензії CC BY-NC 4.0.

Post your comment

Pin It on Pinterest

Share This