Хаппо-ен – Сад Восьми Пейзажів у Токіо

У Токіо є особливі, показові місця, які пропонуються відвідати кожному, своєрідні візитки міста. Саме таким є асиметричний сад Хаппо-ен, який заховався в одному з найфешенебельніших районів столиці Японії.

Традиційному тихому та затишному саду Хаппо-ен (八芳園, Happo-en) вже більше чотириста років. Він знаходиться у районі Мінато столиці Японії місті Токіо поблизу станції метро. Зайшовши на доглянуту територію з зарослими декоративними деревами, сакурою та кленами пагорбами, озером в якому плавають ручні парчеві коропи, альтанками, будиночком для чайних церемоній, маленьким храмом, парковими ліхтарями, рестораном традиційної японської кухні, одразу забуваєш, що навколо хмарочоси та кипить сучасне життя в високому ритмі.

Назва Хаппо-ен символізує красу ландшафту з восьми напрямів. Сад гармонійно красивий з усіх місць огляду та у будь-яку пору року. Весною відвідувачі спостерігають за цвітом дерев, а восени милуються жовтогарячими кленами.

Щорічно сад відкритий для популярного традиційного ханамі – періоду милування цвітом сакури.

Появився цей парк ще в давньому місті Едо, зараз це Токіо, коли знаменитий воїн при дворі шьоґуна Токуґава Ієясу Окубо Тадатака, придбав ділянку землі для своєї резиденції і оточив її вишуканим садом. Сучасного вигляду парк набув у другій половині XX ст., коли власником цієї землі став успішний японський бізнесмен, який і придумав назву та неодноразово говорив, що він створює не сад, а лише намагається передати красу дикої природи.

 

Гордістю саду є унікальна колекція карликових дерев бонсай, вік яких пів тисячі років.

Хаппо-ен є досить популярним місцем для проведення весільних фотосесій традиційних японських весіль. Вхід на територію саду безкоштовний, проте тут завжди тихо та спокійно, хочеться провести побільше часу та обов’язково повернутися.

Ліля Тяжка для Мандрівки Японією

ФОТО: © Мандрівки Японією https://japantravel.com.ua

 Теґи: , , ,
Ліцензія Creative CommonsКонтент ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Ознайомитись з деталями ліцензії CC BY-NC 4.0.

Post your comment

Pin It on Pinterest

Share This