Національний Парк Нікко

 «Не кажи «чудово!», поки не побачив Нікко»

「日光を見ぬうちは結構と言うな」

(にっこうをみぬうちはけっこうというな

МФА: [nik̚.ko o mʲinu ut͡ɕi wa kek̚.ko to ju na]).[1]

 

         Нікко (日光国立公園 Nikkō Kokuritsu Kōen) є одним з найкрасивіших та найстаріших національних парків Японії. Заснований у 1934 році він займає площу 1400,21 км² та розташований на хребті гір Нікко, охоплюючи території таких префектур, як Точіґі, Гумма, Фукушіма і Ніїґа́та.

Гробниця Токуґави Ієясу у синтоїстському святилищі Тосьо

       На території парку знаходяться гора Нантай (男体山, Nantai-san), озеро Чюзенджі (中禅寺湖 Chūzenji-ko), водоспад Кеґон (華厳滝 Kegon Taki), частина боліт Одзеґа-хара, Святи́лище Тошьо́ (яп. 東照宮, とうしょうぐう, МФА: [toːɕoː guː], «святилище східного сяйва»), монастирський комплекс Рінно-джі (輪王寺 Rinnō-ji) та безліч інших природних і культурних пам’яток.

       Нікко приваблює безліч туристів круглий рік, тут можна зустріти відвідувачів різного віку –  від шкільних екскурсій до активних пенсіонерів, також рекреаційна зона популярна у спортсменів. Парк Нікко особливо красивий у осінню пору року, коли змінюють колір листя дерева над озером Чюзенджі.

Водоспад Кеґон

       В гарну погоду оглянути найпопулярнішу частину парку можна скориставшись канатною дорогою Акечідайра (Akechi-daira, 明智平). Це дасть можливість з висоти пташиного польоту помилуватися надзвичайними краєвидами японської природи та оглянути водоспад Кеґон з меншими водоспадами Шіракумо-но-такі (Shirakumo-no-taki 白雲の滝), озеро Чюзенджі та туристичне шопінгове містечко поблизу нього, гору Нантай, вершина якої, зазвичай, в тумані – через підвищену вологість місцевості.

Використані джерела:

1.Нікко (Тотіґі), Вікіпедія (укр.)
2. 日光東照宮 (jp.)
3. Lake Chūzenji (en.)
4. Nikko’s Akechi-daira Ropeway 

Фото та відео: Мандрівки Японією

Ліля Тяжка для Мандрівки Японією

 Теґи: , , , , ,
Ліцензія Creative CommonsКонтент ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Ознайомитись з деталями ліцензії CC BY-NC 4.0.

Post your comment

Pin It on Pinterest

Share This