Про що блог Мандрівки Японією?

Відповідь на це запитання наче очевидна з самого опису сайту: ілюстрація подорожі Японською Державою

Проте я ніколи не хотіла перетворити розповідь про мою Японію на суцільний огляд туристичних місць, готелів та ресторанів. Так, це цікаво, але ж це не основне.

Від найдавніших згадок про Країну Сонця, що Сходить, до найгарячіших новин –   блог Мандрівки Японією відкриватиме кватирку до неймовірної азійської країни українською мовою.

Я дуже добре знаю, мої любі, про що ви хочете читати. Судячи з питань, які ви присилаєте, найбільше цікавить розвінчання чи підтвердження загальновідомих міфів – від зупинки робочого процесу через цунамі до відсутності сексу між японцями після народження першої дитини (тоді звідки береться друга?). Отже, давно наступила пора створити нові теги, а від них – назви розділів у блозі.

МІФИ ТА ПРАВДА ПРО ЯПОНІЮ

Саме тому першою регулярною  рубрикою буде “Міфи та правда про Японію”. У ній я намагатимусь якнайповніше висвітлити найцікавіші, найгостріші та, одночасно, найсуперечливіші твердження щодо Японії. Чи справді там все роботизовано. Як то працювати на корпорацію.  Щоденне життя з переплетенням світських подій. Чи насправді важливий імператор. Хто такі нінджя і чим вони відрізняються від самураїв. Як насправді виглядають суші.  Про магазини, де в вітринах стоять справжні мініатюрні японки і рекламують послуги масажного салону. Чи можна іноземцю стати одним з якудза (можна, але це довгий і муторний шлях по кар’єрній драбині, як і в будь-якій тамтешній корпорації). Кількість смертельних випадків від перегріву влітку та від удавлення новорічним рисовим тістечком мочі.

ТІЛЬКИ В ЯПОНІЇ

Знаєте, хоч як би пафосно це не звучало, насправді є речі, яких нема більше ніде в світі. От про них і дізнаються читачі україномовного блогу Мандрівки Японією у даній рубриці. Все шокуюче, починаючи від людиноподібних роботів до наручного годинника з бенто (обід з собою). Читайте за тегом  “Тільки в Японії“.

ЖИТТЯ В ЯПОНІЇ

Тут я розміщатиму практичну інформацію про щоденний побут японців, загальноулюблені сезонні тренди та звички. Як японці сушать білизну та закуповуються в магазинах, що їдять, де навчаються, які курси проходять, як розважаться та відпочивають, сортують сміття, одружуються, працюють, дарують подарунки, їздять на велосипедах, японський стиль життя та багато-багато іншого – все це в рубриці “Життя в Японії

МОЯ ЯПОНІЯ

І я з радістю буду розказувати якнайбільше про мою особисту Японію, відчуття та переживання, пов’язані з Країною Вранішнього Сонця, місця, в яких я побувала та найрізноманітніші висновки, зроблені на основі пережитих подій та власного досвіду. Читайте за тегом “Моя Японія”

НОВИНИ ЯПОНІЇ

Також висвітлюватимуться найголовніші новини, з посиланнями на оригінальні джерела, та оглядом дискусій і вражень про пережиті події.

Мій блог Мандрівки Японією також про збереження давніх японських традицій, магію японських гір, мистецтво та працьовитість населення (а також вдавання працьовитості, що само по собі є уже неабияким мистецтвом).

І затямте, як попередження, – моя Японія таємнича,сповнена давніх духів та фантастичних істот, душевна та особлива, і я даю гарантію – ви про неї регулярно згадуватимете, навіть ніколи там не побувавши.

Ліля Тяжка для Мандрівки Японією ФОТО: © Мандрівки Японією https://japantravel.com.ua

 

 Теґи: , , ,
Ліцензія Creative CommonsКонтент ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Ознайомитись з деталями ліцензії CC BY-NC 4.0.

Post your comment

Pin It on Pinterest

Share This