”Ущелина снігу”, ”Yuki-no-otani” 雪の大谷 – дорога посеред двадцятиметрових снігових заметів в Японських Альпах

Снігові замети на відомому високогірному маршруті Татеяма Куробе (立山黒部アルペンルート Tateyama Kurobe Alpine Route) в Японських Альпах досягають висоти 20 метрів.

Альпійський маршрут між префектурами Тояма і Наґано, відомий як “Дах Японії“, перетинає гірський ланцюг Японських Альп і може бути доступний для огляду туристами після очищення дороги спеціальною технікою з середини квітня до кінця червня.

”Yuki-no-otani” 雪の大谷 – «Ущелина снігу» у рівнині Татеяма Муродо (Tateyama Murodo) на висоті 2 450м над рівнем моря – дорога з високими сніговими стінами, утворена щовесни після того, як сніг розчищається для відкриття альпійської маршруту. В середньому щороку тут накопичується сім метрів снігу.

Фото

Вражаюча снігова стіна може досягати висоти до двадцяти метрів, що можна порівняти з висотою семиповерхового будинку. Одна сторона дороги призначена для пішоходів, що дозволяє ходити між стінами снігу. У періоди важких снігопадів навіть в кінці туристичного сезону, посеред літа, стіни все ще досягають до десяти метрів .

Фото

Ліля Тяжка для Мандрівки Японією

 Теґи: , ,
Ліцензія Creative CommonsКонтент ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Ознайомитись з деталями ліцензії CC BY-NC 4.0.

Post your comment

Pin It on Pinterest

Share This