Вулиця Парку Мікаса

Парк Мікаса(en.Mikasa Park, jp.三笠公園 Mikasa Kōen) розташований на півострові Міура, в місті Йокосука, префектура Канаґава, Японія, на березі Токійської Затоки.

Вулиця міста Йокосука, яка веде до Парку Мікаса

Парк Мікаса входить до числа ста Японських Міських Парків. На території розташовані меморіальний музей-корабель “Мікаса”, статуя адмірала Тоґо Хейхачіро, боєприпаси лінкору “Ямато”, фонтани та квіткові клумби.

З вулиці №16 м.Йокосука від арки входу в парк починається пішохідна зона з фонтанним комплексом.

Фонтанний комплекс Парку Мікаса – складна система сполучених канав, викладених бруківкою та плитами, з пам’ятниками, інсталяціями, арками, які в поєднанні з спеціально оформленими елементами озеленення парку створюють неповторну композицію

Колись тут знаходилось Морське механічне училище, де викладав відомий письменник Акутаґа́ва Рюно́суке [2]. Біля Торгової Палати був Міст Мікаса.

Фонтани в місті Йокосука, Японія, дорогою до корабля-меморіалу "Мікаса"
Одни з елементів фонтанів паркового комплексу

Вода тече по правій стороні вулиці Парку Мікаса – раніше, до реконструкції 1971р., наповненням фонтану була річка Порт.

Фонтанна композиція біля парку "Мікаса"

Бронзова статуя молодої дівчини – елемент фонтанів

Пам’ятник вітрильнику Nippon Maru, 1984

Пам’ятник відомому японському навчальному вітрильнику Nippon Maru, збудованому у 1984 році, відтворений в розмірі 1/3 головної щогли.

Квіткові клумби в парку

Меморіальний музей "Мікаса"

Меморіальний музей “Мікаса”

“Мікаса” є одиним з трьох міжнародно визнаних музеїв військових кораблів, разом з HMS Victory у Портсмуті (Англія), і the USS Constitution (“Old Ironsides”) у Бостоні (США)

Статуя адмірала Тоґо Хейхачіро

Адмірал Тоґо Хейхачіро на додредноуті Імператорського Флоту Японії “Мікаса” очолював японський флот у російсько-японській війні 1904–1905 років.

Двадцять сьомого травня 1905 року, у вирішальній “Битві у Японському Морі”, він здобуває перемогу.

Боєприпаси лінкору “Ямато”

Японські 12-дюймові (30.5 см) бронебійні снаряди, виставлені на огляд біля додредноута “Мікаса” з 1990 р. Боєприпаси такого типу не використовувалися в Російсько-Японській війні 1904-1905рр. і належать лінкору “Ямато”.

Паровий локомотив біля корабля “Мікаса”

Паровоз 1930 року, призначений як резервуар для зберігання води на випадок землетрусу у 1980 році. Облаштований спеціальною системою циркуляції, що дозволяло зберігати 100тис. л води свіжими.

На площі біля корабля “Мікаса” щодня (згідно з розкладом) в центральних фонтанах відбувається п’ятнадцятихвилинне водне шоу з світловими та музичними ефектами, інколи синхронізоване з симфонічним оркестром. [5]

Поблизу Парку Мікаса знаходиться військово-морська база Йокосука, на якій базуються Морські сили самооборони Японії і сьомий флот ВМС США.[4]

Парк Мікаса працює з листопада по березень з 9:00 до 20:00, в інші місяці з 8:00 до 21:00. Вхід в відпочинкову зону безкоштовний. В парку діють платні парковки для автомобілів, безкоштовні для пільгових категорії людей за наявності документів, а також для мотоциклів.[5]


View Larger Map

Ліля Тяжка для Мандрівки Японією japantravel.com.ua
Використані джерела:

1. 三笠公園通り
2. Акутаґа́ва Рюно́суке(укр.)
3.Парк Мікаса (англ.)
4.Місто Йокосука(укр.)
5.Парк Мікаса (яп.)
6.Корабель-музей “Мікаса”(англ.)
7.Історія броненосця Імператорського Флоту Японії “Мікаса”(укр.)
8.Меморіальний музей “Мікаса”(укр.)
9.Фотогалерея Парку Мікаса та Музею “Мікаса” (фото)
10.Фотогалерея околиць Парку Мікаса, Японія (фото)

ФОТО: © Мандрівки Японією https://japantravel.com.ua

 Теґи: , , , , , , ,
Ліцензія Creative CommonsКонтент ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Ознайомитись з деталями ліцензії CC BY-NC 4.0.

Post your comment

Pin It on Pinterest

Share This