Японська мова від Мандрівок Японією (з початку, онлайн)

2

Привіт, я Ліля Тяжка, автор на засновник порталу Мандрівки Японією. Цей сайт присвячений японській культурі, традиціям, історії, природі. Віднедавна я живу в Японії як евакуйована в зв’язку з нападом Росії на Україну та розгортанням повномаштабної війни на території моєї Батьківщини.

Загальновідомо, що знання державної мови країни, в якій перебуваєш, надзвичайно важливе, але володіння японською мовою в Японії є необхідністю. Це зумовлено і історичною закритістю цієї країни протягом довшого часу, і специфікою вимови – більшість  слів англійської мови звучать просто незрозуміло, якщо випадково хтось на неї дуже надіявся, і багатьма іншими чинниками.

Отже, враховуючи все це, я почала вивчати японську мову на курсах в Японії, починаючи з абетки. Так як більшість практики та вивчення слів відбувається самостійно, я робитиму це онлайн, тричі на день, приблизно по годині часу.

Хто хоче приєднатися до мого вивчення японської мови – відтепер у прямому ефірі інстаграм каналу Мандрівки Японією *

Щодня о

    • 05:15 (UTC +9)
    • 15:15 (UTC +9)
    • 19:15 (UTC +9)

З 14 травня 2022. Заняття з японської мови транслюватиметься наживо та, поки що, запис не планується. До зустрічі! ^.^

* проведення перенесено на закриту платформу


Ліцензія Creative CommonsКонтент ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Ознайомитись з деталями ліцензії CC BY-NC 4.0.

Post your comment

Pin It on Pinterest

Share This