Японський океанаріум Морський Рай у префектурі Канаґава

До океанаріуму Морський Рай 横浜・八景島シーパラダイス (Yokohama Hakkeijima Sea Paradise) у Йокогамі ми доїхали повністю автоматизованим монорейковим потягом лінії Канадзава Сісайд (Kanazawa Seaside Line – Приморська Лінія Канадзава).

Морський Рай є великим розважальним комплексом, який приймає відвідувачів уже понад двадцять років. На його території, окрім будівель океанаріуму, також знаходяться відкриті басейни, розважально-відпочинковий парк з атракціонами, затишні кафе та ресторани, магазини, готель. Фото Мандрівок Японією з території комплексу можна окремо переглянути у публікаціях Прогулянка Океанаріумом у Йокогамі та Продовження прогулянки.

Океанаріум складається з внутрішніх закритих акваріумів та оглядових тунулей з різноманітними рибами та морськими тваринами, зовнішніх відкритих басейнів, кінозалу – тут переглядають документальні фільми про мешканців морів та океанів.

VIDEO EMBED CODE HERE

Деякі акваріуми мають спеціальну підсвітку, щоб можна було краще роздивитися їхніх найдрібніших та найпрозоріших мешканців.

 

Декілька разів на день у спеціальному залі для глядачів проводиться вистава за участю спеціально навчених дельфінів, моржів, пінгвінів.

Ззовні є басейни під відкритим небом , які забезпечують найближчі до природніх умови, де можна в певні години подивитися, як годують білих дельфінів та інших тварин, погладити їх.

Навколо закритого японського океанаріуму розміщено безліч різноманітних відкритих штучних водойм та рівчаків, у яких стоять спеціальні яхти з оглядовим дном – для спостереження за рибами в природніх умовах

На території відпочинкового комплексі знаходиться безліч атракціонів для різноманітної вікової категорії. Є обмеження не тільки за віком, а й за зростом – зазвичай для дорослих каруселей треба дорости до метр двадцять

Парком курсує симпатичний екскурсійний поїзд, переважно з дітьми та людьми старшого віку.

На території розважального центру Yokohama Hakkeijima Sea Paradise також знаходиться безліч кафе, сувенірних магазинів, місць для відпочинку ,тому на цю поїздку найкраще виділити цілий день і гарантовано отримати неймовірну порцію радості від спілкування з живою природою.

Ліля Тяжка для Мандрівки Японією

 Теґи: , , , , ,
Ліцензія Creative CommonsКонтент ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Ознайомитись з деталями ліцензії CC BY-NC 4.0.

Post your comment

Pin It on Pinterest

Share This